SİPARİŞ TEL:+90 (216) 330 89 48 - 330 89 49 - 541 02 44
MSN: destek@aloveshop.com
 
 
 
 
 
 
 Max Mali Penis Büyütücü Krem

Kolossal Penis Geliştirici Krem

Andro Penis Penis Büyütücü Cihaz

Super Size Penis Büyütücü

Penis Büyütme Hapı

Penis Plus + Penis Büyütücü Cihaz

Super S Penis Büyütücü 

 PENİS BÜYÜTÜCÜ

  PENİS BÜYÜTME

  PENİS BÜYÜTÜCÜ HAP

  PENİS GELİŞTİRME

  PENİS BOYU

  PENİS KALINLIĞI

  PENİS BÜYÜTÜCÜ KREM

  PENİS BÜYÜTÜCÜ İLAÇ

  HERBAL VİVİD GOLD

  VİGRX

PENİMAX

PENİSXL

MAXMALİ

KLOSAL

PENİS BÜYÜTÜCÜ BANT


ANDRO-PENİS
PENİS BÜYÜTÜCÜ

Doğal Tekniklerin Sonuçları :

Peniste 3-10 cm arası büyüme ve kalınlaşma
Ereksiyon süresinde %40'lık yükselme
Penisin çok daha fazla sertleşmesi
Kan dolaşımının artması
Daha şiddetli ve yüksek sayıda orgazmlar
Sertleşememe ve Erken boşalma sorunlarının tamamen yok olması
Kendine olan güvenin artması
Çok daha mutlu bir cinsel hayat

 

Penis Büyüklüğü Dünyadaki Milyonlarca Erkeğin Ortak Sorunudur
Eğer penisinizin yeterli kadar büyük olmadığını düşünüyorsanız, penisinizden utanıyorsanız ve bu durum cinsel hayatınızı olumsuz yönde etkiliyorsa, kesinlikle yalnız olmadığınızı bilmelisiniz. Yapılan araştırmalar ve anketler göstermiştir ki her 10 erkekten 8 tanesinin (%80 lik oran) penisiyle ilgili bir sorunu vardır. Kimi erkekler penislerinin büyüklüğünden, kimileri şeklinden, kimileri ise güçsüzlüğünden şikayetçilerdir. Bütün bunlar gayet normal olan durumlardır ve çözümü gerçekten vardır. Doğal penis büyütme tekniklerinin içerdiği özel egzersizler sizi daha büyük ve daha güçlü bir penis sahibi yapacaktır. Doğal teknikleri uygulayan yüz binlerce erkek çok özel istisnaların dışında hep olumlu sonuçlar aldılar ve mutlu bir cinsel hayata kavuştular. Neden siz de onlardan biri olmayasınız? Doğal yollardan penisinizi büyütmek ve güçlendirmek gerçekten mümkün...

Penis küçüklüğü nasıl anlaşılır?
Penis boyu gerdirilmek suretiyle ve kökü ile ucu arasındaki mesafe ölçülerek değerlendirilir. Bazen penis genital bölgedeki yağ dokusu içine “gömülü”dür. Bu durumda penis uzunluğunun daha dikkatli değerlendirilmesi gereklidir. Yenidoğan bir bebekte penis boyu 1.9 cm’den küçükse önemli bir sorun var demektir ve mutlaka ileri inceleme yapılmasına ihtiyaç vardır. Değişik yaşlardaki ortalama ve en küçük penis boyları aşağıdaki tabloda verilmiştir. Bir çocuğun penis boyu kendi yaşına uyan en küçük penis boyundan kısa ise penis küçüklüğü var demektir.

Penis küçüklüğünün nedenleri nelerdir ve bu çocuklara nasıl yaklaşılmalıdır ?
Penis küçüklüğü ya tek başına ya da dış genital yapılarda genel bir bozukluk ile birlikte meydana gelir. Her iki durumda cinsel gelişmeyi sağlayan hormonlarda veya penisi meydana getiren dokularda bir yetersizlik söz konusudur. Penis küçüklüğü ile birlikte testislerin yerinde olmaması anne karnında bebeğe ait hormonlarda bir yetersizlik olduğunu akla getirmelidir. Penis küçüklüğü ile birlikte bebeğin cinsel görünümünün belirsiz olması acil değerlendirmeyi gerektiren bir sorundur. Penis küçüklüğü bazı sendromların veya büyüme hormonu eksikliğinin bir sonucu da olabilir. Penis küçüklüğü vakalarının bir kısmında ise bir neden bulunamamaktadır.

Penis küçüklüğü olan çocuklarda en önemli konu penis boyunun erişkin yaşta cinsel ilişki için yeterli olup olmayacağıdır. Bu nedenle yenidoğan döneminden itibaren hem testislerinin fonksiyonunun hem de penis dokusunun hormonlara cevabının ne durumda olduğunu göstermek için bir dizi inceleme yapılmalıdır. Penisi çok küçük ve erkeklik hormonuna cevap vermeyen çocukların cinsel kimliklerinin yeniden değerlendirilmesi gereklidir. Düşük doz erkeklik hormonu ile penis büyümesi sağlanan ve başka sorunu olmayan çocukları ergenlik dönemi sonuna kadar izlemek ve nedene göre tedavi planlamak gereklidir. Hem tanı hem de tedavi ile ilgili girişimlerinin çocuk endokrinolojisi ünitelerinde yapılmasına özen gösterilmelidir.

Uzunluk mu önemlidir, genişlik mi?

Bunu siz söyleyin! Hangisi? Erkeklerin uzun penis takıntısını boşverin. Onların takıntısı var diye, sizin de takıntılı olmanız gerekmez. Seks Terapisti Julie Gole bakın ne diyor: "Eğer ideal bir penis tasarımı yapabilseydik, bu kapı tokmağı gibi, "kısa ve kaim olurdu."